جلسه انتخابات انجمن اولیا و مربیان

اولیاء گرامی سلام خوش آمدید
ابتدا ویدئو بالا را ببنید
آغاز سال تحصیلی 1400 - 1399 را به شما تبریک می گویم و از خدای مهربان تندرستی و بهروزی برایتان مسئلت دارم. در سال جاری بدلیل شیوع کرونا و گرفتاریهای ناشی از آن همه ما درگیر هستیم. هم به جان کادر درمان و شما عزیزان دعا می کنیم و توصیه می کنم خودتان و خانواده عزیزتان را مراقبت کنید و به جدیت پروتکل های بهداشتی را رعایت کنید.
از اعضا محترم انجمن اولیاء و مربیان سال تحصیلی گذشته کمال امتنان و تشکر را دارم که با حضور و تلاش خود یاریگر ما بوده اند و توفیق و سربلندی از خدای منان برایشان آروزمندم.
اما در سال جاری با توجه به وضعیت قرمز سعی بر آن شد تا با یک پیام رسان قابل استفاده توسط هنرجویان، کلاس ها را آغاز بکنیم تا بزودی بتوانیم در بستر پیام رسان شاد کلاس ها را ادامه بدهیم. از شما اولیاء گرامی تقاضا مندم ما را در آموزش مجازی یاری کنید تا هیچ هنرجوی محروم از آموزش نماند. دقت در حضور به موقع هر صبح در کلاس ها، پیگیری تکالیف و آزمون و فعالیت های کلاسی اهم کارهایی است که می توانید با توجه و تذکر به فرزندتان یاریگر دبیران و هنرآموزان باشید.
بزودی بخش ارتباطی اختصاصی برای شما اولیاء جهت ارائه نظرات و پیشنهادات و تماس با دبیران فراهم خواهیم کرد که در هر وقت شبانه روز بتوانید پیام ارسال نمائید.
خدای مهربان یاریگر لحظه به لحظه شما باشد. ارادتمند شما ابوذر کشن روستا مدیریت هنرستان خیری جواد موفقیان
لطفا با کلیک بر لینک زیر وارد صفحه بعد بشوید